Від Бетховена до Скорика: пам’ять Небесної сотні в Харкові вшанували музикою

На концерт прийшло чимало людей, розповів МГ “Об’єктив” журналіст, громадський діяч та співкоординатор харківського Євромайдану Володимир Чистилін.

Це була спроба показати українську музику через Європу, від Бетховена до Скорика. Були наші українські автори. Цимбали, віолончель, вокал, скрипка, фортепіано. Це був потужний концерт, який показав міць нашого університету мистецтв”, – зазначив Чистилін.

На захід приходив батько героя Небесної сотні Євгена Котляра – Микола Котляр. Також був сотник харківської сотні Євромайдану, а нині воїн ЗСУ Леонід Онищенко.

“Ми згадували героїв Небесної сотні, їхній внесок, для чого був Майдан, чому ця історія актуальна й досі. Я знаю людей, яким сьогодні 25 років, а тоді їм було 15. Як бійці УПА на подвигу героїв Крут, так і ці люди, які нас захищають, на Небесній сотні виховувалися. Згадували, як харківський Майдан діяв. Доля Революції гідності саме в Харкові вирішувалася. Якби не харків’яни, то повномасштабна війна б почалася на вісім років раніше. Якби ми тоді не зламали сценарій Януковича і Путіна, то російські танки були б у 2014 році в Харкові“, – сказав Чистилін.

НОВІ ПУБЛІКАЦІЇ

Відмовлявся вірити у напад РФ. Вийшла біографія Зеленського The Showman
Книга журналіста Time Саймона Шустера The Showman (Шоумен) про президента України Володимира Зеленського з’явилася у продажу. Її анонс вже викликав бурхливе обговорення в українському суспільстві після того, як британський Telegraph опублікував уривки із книги. У день виходу біографії Зеленського про неї написало провідне американське видання Bloomberg.
Про Голодомор на Харківщині створили гру
Гра “Famine Way” (“Голодний шлях”) присвячена подіям Голодомору 1932-1933 років. А її дія розгортається в селі Переяснівка на Харківщині, повідомляє Gamedev.
“Окопні очі” для ЗСУ в Харкові роблять за секретною технологією
В Харкові троє братів-волонтерів налагодили виробництво перископів з пластикових каналізаційних труб
Все розбите і нікого немає
Як живе 11-річний хлопчик у Ізюмі посеред війни До війни 11-річний Богдан любив грати у футбол. Тепер він мріє про друзів і знову ходити до школи. Історію життя дитини в Ізюмі на Харківщині розповіли в UNICEF Ukraine.