Проєкт організовано у листопаді 2022-го року, завдяки партнерству українсько-го бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу “Астарта”. Партнерами з впровадження є БФ “Повір у себе” та БО “Світло надії”.
На попередні дві хвилі проєкту “Сміливі гранти” було подано 500 заявок з 8 областей України. У проєкті взяли участь 210 учасників, 70 отримали гранти на розвиток свого бізнесу.Якщо ви маєте цікаві бізнес-ідеї або вже відкрили власну справу і потребуєте коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для вас.
Учасниками проєкту можуть стати:
• для категорії «самозайнятість» – безробітні жінки та чоловіки віком від 20 до 55 ро-ків, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації (Полтавська, Вінницька, Житомир-ська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області).
Перевага надається учасникам, які належать до категорій: учасники/ці бойових дій, ветерани війни, члени їхніх сімей (дружина/чоловік, діти, батьки), члени сімей загиблих учасників бойових дій.
• для категорії «мікропідприємництво» – жінки та чоловіки віком від 20 до 55 років, які мають досвід підприємницької діяльності (щонайменше 3 міс. до оголошення конкур-су, мають зареєстровану юридичну особу або зареєстровані як ФОП), зареєстрова-ні/перереєстровані на підконтрольній Україні, території (Полтавська, Вінницька, Жи-томирська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області).
Перевага надаватиметься мікропідприємствам (ФОП, юр.особам), що мають на меті, в рамках конкурсу, створити додаткове робоче місце для вразливих кате-горій населення.
На учасників очікує навчання та підготовка бізнес-планів для покращення та розвитку власного бізнесу. Після цього відбудеться захист бізнес-проєктів. Автори кращих ідей отримають міні-гранти у вигляді обладнання, яке було зазначено у бізнес-плані і необхідне для безпосередньої реалізації цих бізнес-проєктів.
Цього разу грант на суму до 70 000 грн для закупівлі нового обладнання отримають 45 учасників.
Заявки на участь приймаються за двома грантовими кате-горіями: «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво».